Halo 5: Guardians - Misja 7: Ponowne spotkanie

Drużyna Niebieskich odkrywa nowe tajemnice dotyczące Strażników.

Po przerywniku filmowym wcielamy się na powrót w Master Chiefa. Drużyna Niebieskich bada zwiedzany kompleks. Uruchom panel na wprost i zjedź na niższy poziom.

Rozbitkowie

Schodząc z windy wkroczysz na zupełnie nową lokację - Genesis. Idź prosto ścieżką po zjawiskowej planecie, ale bądź przygotowany, gdyż w pobliskim kanionie napotkasz Przymierze. Na rozwidleniu możesz skręcić w lewo, gdzie w wąskim tunelu koło ciała Trepa jest Data Pad do zebrania.

Idź w kierunku budynku Prekursorów i zabijaj Przymierze, które chce kontrolować rejon. W trakcie zwiedzania nowego świata napotkasz na dziwne okrągłe punkty na ścianach - możesz je zniszczyć spartańską szarżą, by odnaleźć alternatywne ścieżki. Warto je też otwierać, gdyż w środku często znajdują się też skrzynki z amunicją i lepsze bronie.

Tajemnica Genesis

Wejdź do stacji i wejdź na wyższy poziom, gdzie czeka terminal do użycia. Aktywuj panel i przedostań się do dalszego obszaru. Przejdź ścieżką, aż wejdziesz do dużego pomieszczenia ze Strażnikiem na drugim końcu. Przejdź przez świetlny most za zakrętem by aktywować filmik.

Przygotuj się do kolejnej walki z Dozorcą. Później ruszaj korytarzem prowadzącym do tunelu. Napotkany po drodze wodospad kryje w sobie nagranie do zebrania oraz ciężką broń na ścieżce po lewej.

Idź lewą stroną, przebij ścianę przez co zaatakujesz od flanki i nie zostaniesz przygwożdżony w kanionie. Wyeliminuj wrogie jednostki Prometean i przygotuj się na kolejne odwiedziny Dozorcy. Zaprawdę uparty to jegomość. Unikaj miecza i ładuj w niego wszystko co posiadasz Ty oraz reszta Niebieskich.

Przelot przez kanion

Po walce idź prosto przez świetlny most. Na zakręcie szukaj przycisku aktywacyjnego platformę, na której zjedziesz niżej.

Drzwi się zamkną po przejściu przez świetlny most. Wskakuj na Phaetony by przelecieć resztę kanionu, lub wykorzystaj ścieżkę pieszą. Używaj przycisku wskazującego drogę, by sprawnie przedostać się przez obszar. Uważaj na wrogów.

Na końcu trasy wskocz do windy grawitacyjnej, by przedostać się na drugą stronę. Podejdź do wrót Prekursorów by aktywować filmik kończący misję.

Następnie: Halo 5: Guardians - Misja 8: Miecze Sanghelios.

Powrót do spisu treści: Halo 5: Guardians - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami