Polski western Hard West opóźniony o dwa tygodnie

Nagła zmiana planów.

Dopiero co informowaliśmy, że taktyczny western Hard West od polskiego studia Creative Forge ukaże się 4 listopada, a twórcy zdecydowali się na opóźnienie.

Hard West
666

Nowa data premiery to 18 listopada.

„Moglibyśmy dotrzymać pierwszego terminu, ale znaleźliśmy miejsca, a których grę można naprawdę usprawnić” - napisano w komunikacie na Kickstarterze.

„Zmiany dałoby się wprowadzić w popremierowej łatce, ale zdecydowaliśmy się opóźnić premierę i wydać Hard West w możliwie najlepszej formie, z wszystkimi detalami.”

„Problem polega na tym, że nadchodzi czas wielkich debiutów i musimy znaleźć dobre okno, by ominąć marketingowy walec, z którym nie może rywalizować żaden śmiertelnik” - dodają deweloperzy, zapowiadając debiut dzień po Star Wars Battlefront.

Hard West to taktyczny western z elementami RPG, ale twórcy postanowili wprowadzić do świata gry także elementy fantastyczne, surrealistyczne. Ważną częścią opowieści są koszmary na jawie, które sprawią, że świat będzie stawał się coraz dziwniejszy.

Istotne będzie wykorzystywanie otoczenia do wykonywania sprytnych, rykoszetujących strzałów, a także eksperymentowanie z budowaniem własnych broni.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami