Assassin's Creed Syndicate - Sekwencja 3: Łowy na Templariuszy, Wojna gangów, Wolność prasy

Eliminacja przywódcy gangu, wyzwolenie Whitechapel, współpraca z Bellem.

Przechodzimy do ostatnich misji trzeciej sekwencji Syndicate. Zaczynamy od kontynuowania wyzwalania dzielnicy Whitechapel spod ucisku Templariuszy.

Łowy na Templariuszy: Harold Drake

  • Cel dodatkowy: Zabij cel przy użyciu skrzyni dynamitu
acs3mapka4

Pozostała przedostatnia misja, która zbliży cię do ostatecznego wyzwolenia dzielnicy. Udaj się do ikony krzyża. Gdy dotrzesz na miejsce, zauważysz na mapce obszar zaznaczony na czerwono. Musisz przedostać się tu do celu - Hardolda Drake'a.

Łatwo zakraść się za cel, jest tu wiele skrzyń, kolumn i grup cywilów, a strażnicy często odwracają wzrok. Najlepiej wejść na dziedziniec od prawej strony. Użyj wzroku orła i podejdź do sterty skrzyń, za którymi stoi Drake. Teraz wystarczy tylko przytrzymać przycisk, by podpalić jedną ze skrzynek dynamitu.

acs3_8
Podejdź do skrzyń za którymi stoi cel i podpal ładunek

Szybko się oddal, a po wybuchu uciekaj z obszaru misji. Prawdopodobnie nikt nawet nie będzie cię gonił, to wyjątkowo proste zadanie.

Misja: Wojna gangów

acs3mapka5

Odblokowałeś ostatnie zadanie - wojnę gangów. Udaj się do ikony kastetu, by rozpocząć misję. Preferowana postać to Jacob, ale Evie też sobie poradzi. Po scence możesz kupić nowe wyposażenie, jeżeli chcesz. Po kolejnym filmiku od razu zacznie się bijatyka, a więc walcz.

Gdy pokonasz 10 Nędzników musisz szybko biec za ruszającym pociągiem i wdrapać się na dach. Tam czeka cię kolejna walka. Potyczki są proste, pamiętaj tylko o kontrowaniu ciosów, pomagaj sobie ogłuszeniem, jeżeli wróg dobrze się zasłania.

Ostatni przeciwnik to sam Rexford Kaylock, przywódca gangu w rewirze Whitechapel. Nie jest jednak trudny do pokonania, walczy jak inne osiłki. W tej misji nie ma celów dodatkowych, więc po prostu pokonaj go w bójce, nie musisz się szczególnie starać, by być oryginalnym.

Zarządzanie gangiem

Po scence zapoznasz się z systemem zarządzania twoim gangiem. Znajdujesz się w Bercie - pociągu, który stanowi twoją siedzibę. Na początku porozmawiaj z Agnes, a po konwersacji podejdź do skrzyni obok i odbierz dochody.

acs3_9
Wybierz bonusy dla gangu

Przejdź do kolejnego wagonu i aktywuj mapę na ścianie, by przejść do menu ulepszeń gangu. Zobaczysz drzewko talentów - wybierz bonusy, które najbardziej będą pasować do twojego stylu gry. To by było na tyle. Możesz teraz pozwiedzać miasto lub przejść do kolejnej misji.

Misja: Wolność prasy

  • Cele dodatkowe: Zamontuj bezpieczniki nie schodząc poniżej 30 metrów, zabij strażnika zjeżdżając po linie
asdasdaad

Udaj się w oznaczone na mapie miejsce, by rozpocząć ostatnią misję w 3 sekwencji. Pomożesz panu Bellowi z problemem z bezpiecznikami. Po scence wsiadaj do powozu i jedź w wyznaczone miejsce.

Zatrzymasz się pod Pałacem Westminsterskim. Wysiądź i zacznij wspinać się na Big Bena, na sam szczyt, od strony ulicy (by nie dojrzeli cię strażnicy). Na górze zamontuj bezpieczniki w oznaczonym punkcie. Przy okazji możesz też dokonać synchronizacji na górze.

Teraz, z wieży przedostaniesz się do kolejnych bezpieczników używając wyłącznie linki. Wciskając L1/LB możesz „przejechać” w konkretne miejsce. Celuj w wierzchołki wieżyczek i wystających w górę słupów. W ten sposób dotrzesz do drugiego, a następnie do trzeciego bezpiecznika na wyższej wieży i zrealizujesz poboczny cel. Wracaj do Bella.

2323a
Od wieży do wieży, przemieszczaj się z użyciem linki, nie opadaj niżej

Zdobywanie metalu

Po scence otrzymasz nowe zadanie, musisz udać się w wyznaczone miejsca w dzielnicy Lambeth, by zdobyć zasoby do produkcji gadżetów.

Trzymaj się dachów. Gdy dotrzesz do pierwszej skrzyni, przejdź najpierw na budynek przy niej, by zlikwidować snajpera. Później jadąc na linie zeskocz na jednego z wrogów, następnie pokonaj resztę i zabierz zasoby.

Przejdź do kolejnej skrzyni, ponownie zaskocz wrogów z poziomu dachów. W bójce pomóż sobie bombą dymną. Weź zasoby, a aktywuje się ekran wytwarzania przedmiotów. Ulepsz co chcesz i idź do warsztatu Bella, by zakończyć misję.

ad344
Zasobów nie pilnuje zbyt wielu wrogów

Następnie: Assassin's Creed Syndicate - Sekwencja 4: Łyżka syropu, Selekcja nienaturalna, O powstawaniu syropu

Powrót do spisu treści: Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami