Trailer nowego Hitmana prezentuje śródziemnomorską lokację

Słoneczna Sapienza.

Twórcy nowej odsłony serii Hitman zaprezentowali kolejną lokację, jaką odwiedziemy w tej grze akcji - to śródziemnomorskie miasteczko Sapienza na południu Włoch.

Hitman

Fikcyjny kurort ma być „gęsty, pełen wyzwań, możliwości i opowieści” - zapewniają deweloperzy. Materiał wideo przygotowano na imprezę Paris Games Week.

Zwiastun koncentruje się na prezentacji różnych podejść do tego samego zlecenia, co jest kluczowym elementem produkcji i całej serii. Możemy skorzystać z przebrania, zaatakować bezpośrednio czy podejść od morza i wyeliminować cel z pomocą karabinu snajperskiego.

Nowa odsłona serii Hitman ukaże się 11 marca przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, oferując trzy lokacje: Paryż, Marrakesz w Maroku i właśnie Sapienzę.

W dniu debiutu otrzymamy też sześć misji fabularnych do wykonania w ramach kampanii, a także około ośmiuset celów do zlikwidowania w trybie Kontraktów.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami