Mirror's Edge Catalyst opóźnione - premiera 24 maja

Potrzeba więcej czasu.

Starsza producentka Sara Jansson ze studia DICE poinformowała, że gra akcji Mirror's Edge Catalyst została opóźniona. Nowa data premiery to 24 maja przyszłego roku, a dla Polski - najpewniej 27 maja.

Catalyst

Pierwotnie zakładano, że druga odsłona przygód Faith ukaże się 23 lutego.

W komunikacie na oficjalnej stronie napisano, że deweloperzy stawiają sobie trzy główne cele: przygotowanie otwartego miasta, „pełnego pięknych widoków, majestatycznych wieżowców i tajemniczych tuneli”, a także rozgrywki stawiającej na płynne poruszanie się i walkę w perspektywie pierwszej osoby.

Do tego dochodzi jeszcze „głębsza i angażująca opowieść”. Jednak aby zrealizować te cele „w jak najwyższej jakości”, twórcy potrzebują więcej czasu - wyjaśnia Jansson.

Nowa odsłona przygód Faith osadzona zostanie w otwartym świecie, bez ekranów ładowania. Bohaterka nie będzie posługiwać się bronią palną, a jej główne atuty pozostają zgodne z wizją oryginału: zręczność, szybkość, umiejętność przeszkód - ale także rozbudowana w tej odsłonie walka wręcz.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami