Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Gdzie wschodzą czarne gwiazdy, Mapa: Esencja najczystszej trucizny

Rozgrywamy trzecią mapę kampanii Gdzie wchodzą czarne gwiazdy.

Na tej mapie po raz kolejny przyszło nam kierować Malweną oraz Vayaronem. Z poprzedniej mapy przeniesione zostają ich poziomy, zdobyte umiejętności oraz niektóre artefakty.

Nastał czas pokoju i jedności dla mieszkańców Lochów, dlatego już na początku bez większych problemów zdobędziesz pierwsze miasto, nie bronione przez nikogo.

Zadanie główne: Przyczółek w otchłani

Cel: Zdobądź pobliskie miasto

Tuż po rozpoczęciu tej mapy, bohaterowie zostaną umieszczeni w pobliżu miasta Lochy, które nie jest przez nikogo bronione. Przejmij je, a zadanie zostanie ukończone.

W nagrodę otrzymasz 2 000 PD oraz 5 000 złota, dlatego najlepiej jest przejąć zamek bohaterem, w którego rozwój chcesz mocniej zainwestować.

Zadanie główne: Łzy rozpaczy

Cel: Znajdź i pokonaj Banshee

Banshee możesz przyzwać ze specjalnego Ołtarza Rozpaczy, znajdującego się na powierzchni, na północ od miasta Bethlad. Po wyposażeniu Malwenę w dużą ilość jednostek, użyj jej aby weszła w interakcję z ołtarzem.

013
Tylko Malwena może wejść w interakcję z ołtarzem

Pojawi się bardzo duża armia Banshee, z którymi Malwena będzie musiała walczyć. Po ich pokonaniu, w nagrodę za wykonanie zadania otrzymasz 10 000 PD oraz artefakt Fiolka Trucizny.

Zadanie główne: Zemsta najlepiej smakuje na zimno

Cel: Wyślij Vayarona do wrót Niewidzialnej Biblioteki

Niewidzialna biblioteka znajduje się na wschodzie podziemi. Aby się do niej dostać, musisz najpierw otworzyć Pieczęć Malassy. Aby tego dokonać, odwiedź najpierw Ołtarz Shalassy, który znajdziesz na małej wysepce niedaleko miasta Trashal.

Po uzyskaniu błogosławieństwa smoczego boga Shalassy, wyjdź na powierzchnię południowymi wrotami, znajdującymi się niedaleko miasta Lethygg, a następnie skorzystaj z portalu. Po jego drugiej stronie znajdziesz Ołtarz Malassy, który umożliwia złamanie pieczęci.

014
Niewidzialna Biblioteka prezentuje się okazale i jest większa od niejednego miasta

Po otwarciu Pieczęci Malassy wyślij Vayarona do Niewidzialnej Biblioteki. Po wejściu z nią w interakcję, otrzyma on 5 000 PD oraz 3 punkty mocy, a zadanie zostanie wykonane.

Zadanie główne: Blizny chaosu

Cel: Zdobądź i odbuduj więzienie Sylsaia

Aby dostać się do więzienia Sylsaia, najpierw musisz odwiedzić Ołtarz Ylatha, który znajduje się obok Niewidzialnej Biblioteki powiązanej z zadaniem Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Następnie wyjdź na powierzchnię używając wrót na małej wysepce na zachód od miasta Lethygg.

015
Więzienie Sylsaia jest zwykłym fortem bronionym przez średniej wielkości oddziały

Po wyjściu na powierzchnię złam pieczęć Ylatha, która blokuje przejście. Zaatakuj Fortecę Więzienną, a po wygranej bitwie odbuduj budynek, a zadanie zostanie wykonane. W nagrodę otrzymasz 7 000 PD oraz Zbroję ze Smoczych Łusek.

Zadanie główne: Koniec ostrza

Cel: Utoruj drogę klanowi Blizn Duszy

To zadanie jest zlecane po ukończeniu zadania Blizny chaosu. Aby je wykonać, najpierw udaj się na północ mapy na powierzchni i odwiedź znajdujący się tam Ołtarz Elratha. Posiadając błogosławieństwo kolejnego boskiego smoka, udaj się do Pieczęci Elratha, blokującej most na północy od fortu Oko Melassy.

Po złamaniu pieczęci zadanie zostanie wykonane. Jako nagrodę, otrzymasz 5 000 PD oraz 5 punktów przywództwa. Jeżeli zrobiłeś to już wcześniej, zadanie zostanie automatycznie wykonane gdy tylko zostanie zlecone.

Zadanie główne: Cena przyjaźni

Cel: Pokonaj Sorshana

Po wykonaniu zadania Koniec ostrza otrzymasz ostatnią misję na tej mapie do wykonania. Twoim celem jest odnalezienie i zabicie Sorshana, wrogiego i potężnego bohatera.

Aby dostać się do Sorshana, musisz najpierw odwiedzić Ołtarz Sylanny. Znajdziesz go w podziemiach, do których możesz dostać się wejściem odblokowanym podczas poprzedniego zadania.

016
Sorshan, cel zadania

Pieczęć Sylanny znajdziesz na ścieżce prowadzącej na północ od miasta Bethlad. Po jej przekroczeniu wejdziesz na teren wpływów wroga, pośrodku którego znajdziesz Sorshana.

Przygotuj się na naprawdę ciężką walkę. Sorshan posiada 20 poziom doświadczenia i dysponuje dużą armią, którą często wspiera potężnymi zaklęciami. Aby go pokonać, możesz odczekać nawet kilka tygodni, zbierając armię przed wyprawą.

Po wygranej walce, otrzymasz nagrodę w postaci 20 000 punktów doświadczenia i 10 punktów ducha.

Zadanie główne: Czysta Karta

Cel: Pokonaj pozostałych przeciwników

Aby wykonać to zadanie, musisz zniszczyć wszystkich przeciwników, jacy znajdują się na mapie. Łącznie jest ich trzech, każdy ma po jednym mieście i maksymalnie po kilka fortów. Ich lokalizację możesz sprawdzić na mapie, po wejściu w menu misje.

Aby zwycięstwo zostało uznane, po zniszczeniu wrogich fortów musisz je jeszcze odbudować. Nagroda za wykonanie tego zadania to 10 000 PD, 5 punktów obrony oraz potężny artefakt Smoczy Jęzor Ognia.

Po wykonaniu wszystkich zadań głównych mapa zostanie ukończona.

Następnie: Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Gdzie wschodzą czarne gwiazdy, Mapa: Świat trzęsie się w posadach.

Powrót do spisu treści: Might & Magic Heroes 7 - Poradnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami