Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Gdzie wschodzą czarne gwiazdy, Mapa: Cienie ludzkich myśli

Kontynuujemy kampanię Lochów.

Tak jak poprzednio, w tej części kampanii przyjdzie nam kierować Malweną i Vayaronem. Z poprzedniej mapy przenoszą oni swoje poziomy i umiejętności, oraz artefakty za wykonane zadania.

Już na samym początku graczowi oddano do dyspozycji miasto Lochy, które tym razem można w pełni rozbudować. Obydwaj bohaterowie zaczynają tuż przy nim, dzięki czemu szybko i łatwo możesz powiększać ich armie.

Na całej mapie występuje tylko jedno wrogie miasto zatrudniające bohaterów. Znajdziesz je niedaleko północnego wyjścia na powierzchnię. Jak najszybciej rozbuduj ekonomię, a następnie wojsko, aby następnie przejąć wrogie miasto. W ten sposób zyskasz nieograniczony czas na zebranie armii, zwiedzanie mapy i rozwój bohaterów.

Zadanie główne: Incydent Graniczny

Cel: Zdobądź for Przystani na północy.

Pierwszym celem, jaki otrzymuje się po rozpoczęciu rozgrywki, jest przejęcie fortu Przystani. Jest to budynek, który rozszerza strefy wpływów. Z ich pomocą możesz także rekrutować jednostki z miast i pobliskich przejętych siedlisk.

Aby dostać się do fortu przystani, musisz użyć przejścia podziemnego, do którego miejsce znajduje się w centrum mapy, niedaleko miasta Ajdal - Suq, które jest otoczone przez wielki mór, chroniony aż przez 2 garnizony.

007
Liczebność obrońców fortu nie rośnie wraz z czasem, dlatego przejęcie fortu możesz odłożyć na później

Fort przystani jest słabo chroniony, dlatego największym wyzwaniem jest dotarcie do niego, ponieważ po drodze napotkasz na silne oddziały. Po zniszczeniu fortu, cel zostanie wykonany.

Cel: Zdobądź fort Akademii na południu.

Drugim celem tego zadania także jest fort, tym razem należący do Akademii. Aby dostać się w jego okolicę, musisz najpierw przejść przez wielki mur chroniony przez dwa garnizony, a następnie udać się na południowy wschód mapy, do zejścia pod ziemię.

Na końcu nieodkrytych wcześniej podziemnych korytarzy znajdziesz wejście na powierzchnię, prowadzące do strefy wpływów fortu Akademii. Udaj się na zachód i zaatakuj znajdujący się tam fort.

008
Po pokonaniu obrońców fortu możesz go odbudować, aby stał się na nowo funkcjonalny

Gdy oba forty zostaną zniszczone, zadanie zostanie wykonane. Jako nagrodę otrzymasz 10 Kryształów Smoczek Krwi, 10 sztuk Gwiezdnego Srebra oraz 2500 PD.

Zadanie główne: Plotkarz

Zadanie to jest otrzymywane po wykonaniu zadania Incydent Graniczny. Aby go wykonać, musisz odwiedzić cztery Punkty Handlowe, w celu rozsiewania plotek o zbliżającej się inwazji.

Cel: Odwiedź Punkt handlowy w pobliżu Szmaragdowego Szlaku.

Szmaragdowy Szlak, przy którym znajduje się pierwszy punkt handlowy, znajduje się na zachodzie mapy. Wejście do niego jest chronione przez mały garnizon, ale sam punkt handlowy jest broniony przez spory oddział jednostek zasięgowych.

009

Cel: Odwiedź Punkt handlowy w pobliżu Południowej Bramy.

Jak sama nazwa wskazuje, ten punkt handlowy znajduje się w pobliżu Południowej Bramy, miasta należącego do Księstwa Ogara, które znajduje się tuż przy wielkim murze.

010

Cel: Odwiedź Punkt handlowy w pobliżu Żółtej Doliny.

Trzeci punkt handlowy znajduje się w pobliżu Żółtej Doliny, miasta na które natkniesz się wychodząc północnym wyjściem z podziemi.

011

Cel: Odwiedź Punkt handlowy w pobliżu południowej oazy.

Zgodnie z nazwą celu, czwarty punkt handlowy znajduje się niedaleko południowej oazy. Dostać się do niej możesz wychodząc południowym wyjściem z podziemi.

012

Po odwiedzeniu wszystkich czterech punktów handlowych, zadanie zostanie wykonane. Jako nagrodę otrzymasz 2 punkty przywództwa oraz 5000 PD.

Zadanie główne: Niech rozróżnią ich Smoczy Bogowie

Cel: Nie atakuj Johari.

Po wykonaniu zadania Plotkarz na mapie pojawi się nowy bohater, Johari. Unikaj go aż do czasu, gdy uda się ukończyć tę mapę.

Zadanie główne: Ostatnia krucjata

Cel: Wyślij Malwenę do ataku na komandorię Krzyżowców.

Zadanie to jest zlecane automatycznie po wykonaniu zadania Plotkarz. Aby je wykonać, musisz użyć drugiego ze swoich bohaterów, Malwenę, do ataku na dotychczas niedostępną komandorię Krzyżowców.

Lokację komandorii poznasz z krótkiego filmiku, podczas którego przejście do niej zostanie otworzone. Zaatakuj Malweną przebywające tam wojska, a po zwycięstwie zadanie zostanie ukończone.

Jako nagrodę za wykonanie zadania Malwena otrzyma 15 000 PD oraz 2 punkty mocy.

Po wykonaniu zadania Ostatnia krucjata obejrzysz krótki filmik przerywnikowy, podczas którego dojdzie do walki pomiędzy byłymi sojusznikami. Pomimo tego, że Vayaron jest zadowolony z jej skutków, Malewena postanawia podążyć za niedobitkami, aby ich zabić.

Dojdzie do krótkiej walki, podczas której będziesz zmuszony do walki kilkoma małymi oddziałami przeciwko bohaterowi Johari. Ponieważ siła obydwu armii jest na podobnym poziomie, możliwe że będziesz musiał powtórzyć walkę kilkukrotnie, aby pokonać wrogą armię, szczególnie jeżeli wcześniej nie inwestowałeś w tego bohatera.

Po wygranej walce, poznasz dalsze losy bohaterów, a mapa zostanie ukończona.

Następnie: Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Gdzie wschodzą czarne gwiazdy, Mapa: Esencja najczystszej trucizny.

Powrót do spisu treści: Might & Magic Heroes 7 - Poradnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami