DLC do Until Dawn będzie strzelanką na sprzęt VR - raport

Zmiana nastroju.

Serwis Destructoid donosi - powołując się na anonimowe źródła - że dodatkiem DLC do horroru Until Dawn będzie strzelanka, przeznaczona na sprzęt rzeczywistości wirtualnej.

1
To chyba jakieś nowe postacie

Jak wynika z opisu, gracze znajdą się w wagoniku kopalnianej kolejki i nie będą mogli samodzielnie kontrolować ruchów postaci, a jedynie celownik - w stylu klasycznych strzelanek z automatów.

„Zaczyna się od strzelania do celów na śniegu, później w stronę domu, gdzie pojawiają się wrogowie (to chyba Wendigo)” - czytamy wrażenia jednego z graczy, który testował DLC przed premierą.

Producent wykonawczy Until Dawn - Pete Samuels - przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że Supermassive Games nie wyklucza stworzenia cyfrowego rozszerzenia, ale musi najpierw znaleźć „odpowiedni kontekst”.

Tymczasem przygotowanie takiej produkcji z myślą o PlayStation VR wydaje się być sensowne i umożliwi Sony promowanie urządzenia rzeczywistości wirtualnej za pomocą znanej licencji.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami