Assassin's Creed Syndicate zawiera sekretny „tryb” rozgrywki

Spoilery!

Ubisoft w tajemnicy przemycił do najnowszej odsłony serii Assassin's Creed interesującą sekcję, stawiając na nieco inne podejście niż w poprzednich częściach cyklu.

Tower Bridge
Tower Bridge

„Tryb” ten odblokowujemy w drugiej połowie produkcji, więc ostrzegamy przed dalszą lekturą wszystkich zainteresowanych samodzielnym poznaniem sekretu.

UWAGA NA SPOILERY PONIŻEJ!

Informowaliśmy już wcześniej, że Syndicate obejmuje serię poziomów z akcją podczas I wojny światowej, co ujawniono podczas publikacji listy osiągnięć.

Oczekiwaliśmy, że mowa o zamkniętej mapie z jakimś wyzwaniem, na wzór podobnego etapu w Assassin's Creed Unity. Okazuje się jednak, że tym razem pomysł ten znacznie rozbudowano.

Syndicate zawiera bowiem całą sekcję podczas I wojny światowej, z własnymi bohaterami i zadaniami, umieszczoną w okolicach mostu zwodzonego Tower Bridge w Londynie.

Główną postacią jest Lydia Frye, czyli prawnuczka i pra-siostrzenica duetu z „podstawowej” osi czasowej - Jacoba i Evie. Kobietę poznajemy, gdy ta jest już doświadczoną asasynką, z pełnym zakresem umiejętności.

Zaczynamy od wejścia na Tower Bridge w celu odparcia nalotu niemieckich zeppelinów. Później kończymy jeszcze kilka misji dla młodego Winstona Churchilla, wciągającego nas w zadania brytyjskiego wywiadu.

Poznajemy też informacje na temat dalszych losów Jacoba i Evie, a na krótką chwilę pojawia się nawet sama Juno, dobrze znana wszystkim fanom serii.

Poniżej kilka ujęć z rozgrywki:

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami