Finał przygodowej Gry o Tron debiutuje 17 listopada

Pierwszy odcinek za darmo.

Studio Telltale Games ogłosiło, że ostatni - szósty - odcinek przygodowej Gry o Tron na licencji serialu o tym samym tytule ukaże się 17 listopada.

Tron
Piesek!

Platformy docelowe to PC (Windows i Mac), PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One, iOS oraz Android. Deweloperzy chwalą się, że po raz pierwszy planują wydać produkcją jednocześnie na wszystkich tych systemach.

„Los domu Forresterów przez cały sezon był w rękach graczy i przygotowaliśmy finał zapewniający wstrząsające zakończenie, bazujące na podjętych do tej pory wyborach” - zapewnia Telltale.

Jednocześnie poinformowano, że pierwszy odcinek - Iron from Ice - dostępny jest do pobrania za darmo na wszystkich platformach sprzętowych z wyjątkiem PC.

Produkcja przedstawia losy rodziny Forresterów oraz związanych z nimi postaci. Klan był zawsze wierny rodowi Starków, teraz musi radzić sobie z podejrzeniami rządzących w Westeros Lannisterów, którzy wątpią w lojalność bohaterów.

Tymczasem Telltale zakończyło niedawno serię Tales from the Borderlands i w obliczu epilogu Gry o Tron pracuje teraz już tylko nad Minecraft: Story Mode oraz trzecim sezonem The Walking Dead.

Poniżej znaleźć można także najnowszy materiał wideo, prezentujący prace nad głosami postaci:

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami