Destiny: The Taken King - Odblokowanie nowej specjalizacji Titana

The Sunbreaker's Challenge.

Wszystkie klasy, wraz z premierą dodatku The Taken King, otrzymały dodatkową specjalizację. By ją odblokować i aktywować, należy jednak wykonać pewną misję. Warto zaznaczyć, że do rozpoczęcia tego zadania niezbędne jest ukończenie pierwszej misji fabularnej dodatku - Coming War.

W tym artykule zajmiemy się nową specjalizacją Titana - to Sunbreaker. Jego umiejętność specjalna to Hammer of Sol. Bohater wyjmuje potężny młot zadający obrażenia typu Solar. Uderzenie wręcz Sunbreakera podpala wrogów. Otrzymujemy też nowe granaty.

Sunbreaker's Challenge

Kiedy ukońszysz misję Coming War, wróć do Tower i znajdź postać nazwaną Commander Zavala. Otrzymasz od niego zadanie Sunbreaker's Challenge. Co ciekawe, misję tę wykonasz tylko samodzielnie, nie możesz skorzystać z pomocy towarzyszy.

Udaj się na orbitę, a dostrzeżesz migającą ikonę zadania przy Wenus. Rozpocznij misję. Po wylądowaniu po prostu korzystaj z Ghosta, by dotrzeć do celu. Trafisz do lokacji Dig Site 4, którą już zapewne widziałeś. Pokonaj wszystkich Vexów, którzy blokują drogę. Na końcu musisz też pokonać Ultra Hydrę, nie powinna jednak stanowić większego zagrożenia. Po walce wykonaj cel, czyli Scan the Conflux - podejdź do oznaczonego miejsca i zeskanuj je.

Poczekaj aż zadanie się skończy, a wrócisz na orbitę. Teraz, ponownie na Wenus, aktywne jest zadanie Bound by Fire. Co ciekawe, akcja tej misji rozgrywa się na przerobionej mapie PvP z trybu Crucible. Podążaj w stronę centrum mapy, w oznaczonych punktach użyj Ghosta.

Po wszystkim otrzymasz dostęp do nowej specjalizacji i będziesz miał kilka minut na przetestowanie nowych umiejętności, w tym młota Hammer of Sol. Broń ta ma bardzo szybki czas naładowania (przynajmnej teraz), więc korzystaj śmiało i niszcz kolejnych przeciwników. Nie ma tu wielkiego wyzwania, masz po prostu przyzwyczaić się do nowego zestawu umiejętności.

Kiedy nie zostanie już nic do zniszczenia, wracaj na orbitę i udaj się do Tower. Na miejscu porozmawiaj z Zavalą jeszcze raz, otrzymasz dzięki temu Sunbreaker's Mark ze statystyką obrony o wartości 220. Możesz ją ulepszyć korzystając z infuzji.

Wróć do głównej strony - Destiny: The Taken King - Poradnik, Solucja.

we2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami