Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poszukiwania: Przeklęta kaplica

Przeszukujemy tajemniczy grobowiec.

Na północnym wschodzie, w okolicy jeziora, znajdziesz przy zabudowaniach ciało leżące na ziemi (mapa #1). Przeszukaj je, a zdobędziesz dziennik i list. Przeczytaj ten pierwszy, dzięki czemu na mapie pojawi się zaznaczona kaplica (mapa #2).

Sugerowany poziom doświadczenia: 36

m016

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Jak widać, jest ona położona kilka kroków na wschód od twojej obecnej pozycji. W drodze do niej zostaniesz zaatakowany przez kilka upiorów. Przed walką z nimi warto skorzystać ze znaku Quen, a potem Yrden. Rzucona na ziemię pułapka spowolni potwory, dając ci więcej czasu na zadawanie ciosów.

Kiedy uporasz się z potworami wejdź do krypty otwierając drzwi znalezionym wcześniej kluczem. Zejdź do krypty, gdzie czeka cię walka z dość silną północnicą. Jak zwykle pamiętaj o pułapce Yrden, która spowolni potwora i umożliwi ci zadawanie przeciwnikowi większych obrażeń. Co pewien czas upiór będzie się oddalał i próbował regenerować energię. Musisz wtedy szybko zabijać przyzwane sztuczne duchy - po dokonaniu tego kontynuuj walkę z północnicą.

Po zabiciu potwora przeszukaj kryptę, w tym ciało oraz grobowce, gdzie znajdziesz sporo cennych przedmiotów.


Następna strona: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poszukiwania: Mroczne dziedzictwo, Sekretne życie Hrabiego Romilly

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poradnik do dodatku - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami