Zamknięte testy strzelanki Overwatch startują 27 października

Aktualizacja: Także w Europie.

Aktualizacja: Blizzard poinformował, że testy Overwatch rozpoczną się w Europie tego samego dnia, co za oceanem. Okazało się, że europejskie serwery są już wystarczająco sprawne - wcześniej niż przewidywano.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Oryginalna wiadomość: Zamknięte testy sieciowej strzelanki Overwatch startują 27 października, na początku na terenie Ameryki - poinformował Blizzard.

Overwatch
Plejada gwiazd

Wraz z upływem czasu beta będzie rozszerzała się na kolejne tereny: Europę oraz - później - Azję. Nie podano konkretnych dat.

Zła wiadomość jest taka, że dostęp do zamkniętych testów będzie „ekstremalnie ograniczony”, a deweloperzy chcą zebrać konstruktywną krytykę na temat rozgrywki. Na specjalnym forum dyskusyjnym będzie można omawiać mapy, bohaterów, umiejętności i inne elementy produkcji.

Twórcy chcą jednak sprawdzić także możliwości swojej infrastruktury pod obciążeniem większej liczby użytkowników. W tym celu „od czasu do czasu” organizowane będą otwarte weekendy dla wszystkich zainteresowanych graczy.

Pierwszy otwarty okres zaplanowano na wkrótce po imprezie Blizzcon, czyli gdzieś w połowie listopada.

Zapisy do obu form bety trwają nadal na oficjalnej stronie.

Założenia Overwatch są proste - esencja gry to sieciowe starcia dwóch sześcioosobowych drużyn. Cele zależne są od trybu. Każdy heros posiada jedną broń, zupełnie inną niż pozostali. Ponadto, wszyscy dysponują też w sumie trzema umiejętnościami, także bardzo zróżnicowanymi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami