Nintendo pracuje nad Zelda: Twilight Princess HD na Wii U?

Nazwa pojawiła się w eShopie.

Wygląda na to, że zręcznościowa gra przygodowa The Legend of Zelda: Twilight Princess z konsol Wii doczeka się odświeżonej wersji na Wii U.

1

Dwa dni temu fan znalazł ikonę Twilight Princess, ukrytą „na zapleczu” sklepu eShop. Ale to mogło równie dobrze oznaczać emulowany port, w ramach Wii Virtual Console.

Teraz oliwy do ognia dolał tytuł „Twilight Princess HD”, znaleziony na serwerach Nintendo eShop.

The Legend of Zelda: Twilight Princess ukazało się w 2006 roku, łącząc schyłek konsoli GameCube z debiutem nowej - Wii. Fani początkowo chwalili mroczniejszy ton, ale produkcja nie spotkała się raczej z uznaniem na poziomie innych odsłon serii.

Wii U dociera teraz do końca swojego „żywota” z tajemniczym NX na horyzoncie, ale sprzęt nadal nie otrzymał „pełnoprawnej” odsłony tego zasłużonego cyklu.

Nintendo już wcześniej mówiło, że eksperymentowało z odświeżonymi wersjami Twilight Princess i Skyward Sword, podczas prac nad wydanym Wind Waker HD. Być może teraz zobaczymy właśnie efekty tych prac.

Nowa konwersja gry z serii Zelda może także posłużyć do zainteresowania całkiem nową produkcją, która została w tym roku opóźniona, choć fani sugerują, że może trafić dopiero na wspomniane NX.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami