Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poradnik do dodatku

Opis przejścia, wszystkie zadania i rynsztunek.

Witajcie w poradniku i solucji do pierwszego dodatku dla Wiedźmina 3, zatytułowanego Serca z Kamienia. Znajdziecie tutaj kompletny opis przejścia zadań głównych, wszystkich misji pobocznych oraz oczywiście sekretów, w tym miejsce na zdobycie schematów nowego wiedźmińskiego rynsztunku.

Serca z Kamienia to zupełnie nowa opowieść z Geraltem w roli głównej. W ciągu niecałych dziesięciu godzin wykonujemy kolejne, zróżnicowane zadania fabularne, a także kilka zadań pobocznych.

Zobacz także nasz poradnik do podstawowej wersji Wiedźmina 3 - to obszerny, darmowy i kompletny przewodnik, dzięki któremu wykonasz wszystkie zadania i odnajdziesz wszystkie sekrety. Jeśli myślisz, że odnalazłeś i wykonałeś już wszystkie zadania poboczne, sprawdź także tę listę. Jeśli ukończyłeś już pierwszy dodatek, możesz zerknąć na nasz poradnik do dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino.

Opis przejścia wątku głównego

Zobacz, jakie przygody i wyzwania czekają na Geralta tym razem.

Zadania dodatkowe i nie tylko

Bo nie samym wątkiem głównym człowiek żyje.

Rynsztunek

Dodatek zaoferował dwa nowe rynsztunki. Pierwszy z nich to rynsztunek cechu Żmii - jednak trzeba być uważnym, by nie przeoczyć szansy na zdobycie schematów. Drugi to rynsztunek ofirski w ramach zadania poszukiwawczego.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami