Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Sezamie, otwórz się: Włamywacz

Bo każda profesja jest ważna.

Misję tą rozpoczniesz automatycznie w trakcie wykonywania zadania głównego Sezamie, otwórz się, po naradzie z tajemniczym nieznajomym w piwnicy w chacie u zielarza (mapa #1). Potrzebujesz eksperta, który włamie się do środka i otworzy przejście do skarbca od wewnątrz.

m006

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Musisz zdecydować się na jednego z dwójki włamywaczy. Pierwszą z nich jest Eveline Gallo (mapa #3) występująca w objazdowym cyrku. Druga możliwość, to niziołek Hugo Hoff przebywający w Oxenfurcie (mapa #2). Poniżej znajdziesz sposoby ich werbowania.

Huga Hoff (mapa #2) - po udaniu się do kryjówki Hugo nikt nie będzie chciał ci otworzyć. Po chwili zobaczysz krew na belce i ślady stóp. Korzystając z wiedźmińskich zmysłów zacznij iść ich tropem. W końcu dotrzesz do przystani na południowym wschodzie Oxenfurtu, gdzie rozpraw się z kilkoma zbirami (obrazek powyżej). Następnie przypatrz się łodzi, przy której stali. Następnie wskocz do wody, zanurkuj i zacznij płynąć w stronę punktu zaznaczonego na mini mapie. Niestety okaże się, że Hugo został utopiony.

012

Eveline Gallo (mapa #3) - dziewczynę spotkasz przy wozach trupy cyrkowej. Rozpocznij z nią rozmowę i napomknij o zleceniu. Eveline zgodzi się na współpracę, jeśli ty pomożesz cyrkowi. Jeden z artystów nie może wystąpić, a bilety zostały już sprzedane. Możesz zapłacić artystom 600 koron (400, jeśli pozbyłeś się wcześniej kompana Eveline), aby zwrócili pieniądze ludziom albo wziąć udział w jednym z numerów związanych ze strzelaniem. Jeśli się na niego zdecydujesz, to przy pomocy strzałów oddawanych z kuszy zestrzel cztery jabłka (obrazek powyżej) trzymane przez elfa. Jeśli trafisz w niego samego nic wielkiego, poza raną elfa, się nie stanie.

Po zwerbowaniu właściwej osoby (oraz wykonania zadania Kasiarz), skieruj się wraz z nią do kryjówki Zielarza, gdzie poznasz dalszy plan, kontynuując tym samym misję Sezamie, otwórz się!

Następna strona: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Żyli długo i szczęśliwie

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poradnik do dodatku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami