Premierowy zwiastun Halo 5: Guardians obfituje w akcję

Gra może zająć 60 GB na dysku.

Microsoft opublikował premierowy zwiastun strzelanki Halo 5: Guardians, prezentując założenia fabuły oraz sporą dawkę dynamicznej akcji w rytm muzyki Muse.

1

Uznany za renegata Master Chief nie ma łatwego życia. Razem z grupą zaufanych towarzyszy zniknął gdzieś w kosmosie z tajną misją, a jego śladem rusza Spartan Locke ze swoim oddziałem. W kampanii fabularnej wcielimy się w obie te postacie.

Tytuł ukaże się dopiero 27 października, wyłącznie na Xbox One. Osoby szczególnie wyczulone na wszelkie spoilery powinny natychmiast opuścić Internet, ponieważ część graczy z USA otrzymała już swoje kopie gry, a w sieci pojawiają się informacje na temat zakończenia.

Z tego samego źródła można także dowiedzieć się, że Halo 5: Guardians może wymagać nawet „do 60 GB” wolnego miejsca na dysku twardym konsoli.

Kampania fabularna wystarczy - według testów producenta - na 8-12 godzin rozgrywki, biorąc pod uwagę normalny poziom trudności.

Kampanię przejdziemy też w sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Do wyboru będzie osiem postaci. W tej odsłonie nie zagramy na podzielonym ekranie.

Zawartość z trybu sieciowego Halo 5 będzie dostępna do pobrania jeszcze przed premierą produkcji, w ramach aktualizacji. W ten sposób zwolennicy wieloosobowej rywalizacji przystąpią do gry bez zwłoki.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami