Dziennik deweloperski The Park prezentuje założenia horroru

Od twórców Age of Conan.

Przedstawiciele studia Funcom przygotowali dziennik deweloperski związany z grą The Park, prezentując także pierwsze fragmenty rozgrywki z tego horroru.

The Park

Wcielamy się w kobietę imieniem Lorraine, która po zmroku poszukuje swojego syna, Calluma. Żeby nie było zbyt nudno, akcja toczy się na terenie opuszczonego parku rozgrywki.

Tytuł ma być „krótki i intensywny” i czerpać inspiracje także z produkcji typu Gone Home czy Zaginięcie Ethana Cartera, gdzie najważniejsza jest narracja.

- Przez ostatnie dziesięć lat, Funcom skupiał się na produkcjach sieciowych dla wielu graczy. The Park to nasze pierwsze podejście do przygody dla pojedynczego gracza od długiego czasu - mówi dyrektor kreatywny Joel Bylos.

Studio specjalizuje się w produkcjach MMO, ale jest obecnie w trudnej sytuacji finansowej i ogłosiło niedawno, że rozpoczyna przegląd „strategicznych opcji”, obejmujących nawet sprzedaż firmy.

Produkcja ukaże się na PC - jeszcze w październiku.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami