Gary Oldman i Mark Hamill w obsadzie kampanii fabularnej Star Citizen

Plus: Andy Serkis, Mark Strong i inni. 

Przedstawiciele studia Cloud Imperium Games ujawnili obsadę Squadron 42 - kampanii fabularnej w grze Star Citizen. W rolach głównych wystąpią między innymi Gary Oldman i Mark Hamill.

ada
„Admirable” Bishop (patrz: wywiad poniżej)

O współpracy z aktorami poinformowano podczas CitizenCon 2015 w Manchesterze. Opublikowano też materiały wideo - wywiad z Oldmanem, a także prezentację technologii „przechwytywania” aktorów.

W kampanii wystąpią także Andy Serkis (trylogia „Władca Pierścieni”, „King Kong”), Mark Strong („Sherlock Holmes”, „Gra Tajemnic”), czy też Gillian Anderson („Z Archiwum X”, „Hannibal”). Pełną obsadę znajdziecie na oficjalnej stronie.

Wiadomo wyłącznie w kogo wcieli się Gary Oldman - to Ernest Bishop, admirał UEE (United Empire of Earth, Zjednoczone Imperium Ziemi). To właśnie pilotem w tej armii będzie główny bohater.

Squadron 42 ma zadebiutować w przyszłym roku.

Star Citizen to przede wszystkim „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy.

Produkcja została ufundowana na Kickstarterze jesienią 2012 roku. Od tamtego czasu twórcy wciąż przyjmują pieniądze od użytkowników - do dziś kupować można statki, nawet te, które jeszcze nie istnieją. W związku z powiększaniem się budżetu, prace nad grą zajmują deweloperom więcej czasu niż początkowo zakładano.

Opublikowano też nowe demo prezentujące 20 minut rozgrywki - nie z kampanii, a ze zwykłego trybu w Star Citizen. Materiał obejrzycie poniżej, a inne filmy znajdziecie na oficjalnym kanale produkcji.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami