Sprzedano już dwa miliony egzemplarzy ARK: Survival Evolved

Są też nowe lokacje.

Studio Wildcard ogłosiło, że na Steamie sprzedano już ponad dwa miliony egzemplarzy gry sieciowej ARK: Survival Evolved, opowiadającej o sztuce przetrwania w świecie pełnym dinozaurów.

Survival Evolved
Far Cry Primal. Chyba.

Jeszcze w lipcu informowaliśmy o przekroczeniu poziomu miliona kopii. Tytuł debiutował 2 czerwca tego roku, w programie Early Access.

W informacji prasowej twórcy sugerują, że źródła tak spektakularnego sukcesu to między innymi częste aktualizacje: nowy gatunek dinozaura dodawany jest co tydzień, a kilkanaście dni temu w grze pojawiły się nowe lokacje - strefa zaśnieżona oraz bagienna.

Nie bez znaczenia jest też organizowany w ostatnich miesiącach turniej The Last Stand w nowym trybie Survival of the Fittest, gdzie wygrywa ostatnia przy życiu osoba. Pula nagród wyniosła 60 tysięcy dolarów.

Studio Wildcard planuje pozostać w programie Early Access przez około rok, z pełną wersją zaplanowaną na czerwiec 2016, razem z debiutem na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W grze wcielamy się we współczesnego łowcę, przeczesującego okolicę pełną gadów. Te możemy nawet oswajać i zamieniać na środek transportu.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami