Laura dołącza do obsady Street Fighter 5 - już oficjalnie

Opublikowano trailer.

Zgodnie z oczekiwaniami, Capcom zaprezentował oficjalnie postać Laury Matsudy na brazylijskiej imprezie Brasil Game Show.

Laura
Laura ma wiele atutów

Pochodząca właśnie z tego kraju wojowniczka specjalizuje się w technice walki znanej jako „Matsuda Jiu-Jitsu”. Postać stawia na szybkie ataki i mobilność, co powinno przemówić do fanów walki w zwarciu.

Tempo akcji i chwyty przypominają nieco Abela ze Street Fighter 4, a zdolność kontrolowania elektryczności rodaka z Brazylii - Blankę.

Za pomocą talentu V-Skill Laura będzie mogła błyskawicznie uniknąć ataku przeciwnika lub też szybko doskoczyć do wroga. V-Trigger otrzymał nazwę Spark Show - wojowniczka otacza się wyładowaniami elektrycznymi, zadając większe obrażenia i lepszy zasięg ataków.

Laura to trzecia całkiem nowa postać w serii. Łącznie ogłoszono 14 bohaterów - pozostała jeszcze dwójka. Ujawnieni to Birdie, Cammy, Chun-Li, Karin, Ken, M. Bison, Charlie Nash, Necalli, R. Mika, Rashid, Ryu, Vega i Zangief. Gra ukaże się na początku przyszłego roku na PC i PlayStation 4.

Drugie testy beta bijatyki rozpoczną się 22 października i potrwają do 25 października - poinformował wczoraj Capcom. Tym razem posiadacze konsol PlayStation 4 i PC będą mogli wspólnie rywalizować, ale beta trafi na komputery osobiste dopiero 24 października.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami