Udostępniono misje wprowadzające do StarCraft 2: Legacy of Void

Razem z łatką 3.0.

Blizzard poinformował, że aktualizacja 3.0 do StarCrafta 2 jest już dostępna, wprowadzając między innymi darmowe misje prologu „Szepty o zagładzie” do Legacy of Void.

Legacy of Void
Nowe menu główne

Aby uzyskać do nich dostęp, należy wybrać opcję „Kampania” w menu, po czym wskazać Legacy of the Void i Prolog.

„Szepty o zagładzie” stanowią pomost między wydarzeniami z Heart of the Swarm i Legacy of the Void. Trzy scenariusze wprowadzające do kampanii były wcześniej dostępne tylko w wersji beta.

Wersja 3.0 to także mnóstwo innych zmian i usprawnień. O przebudowanym interfejsie głównego menu już wspominaliśmy, ale łatka to także 64-bitowa wersja StarCrafta 2 czy zmiana formatu plików na CASC.

Rozbudowano też edytor map i naprawiono sporo wykrytych w grze błędów. Pełna listę aktualizacji znaleźć można na oficjalnej stronie produkcji.

Legacy of the Void debiutuje 10 listopada. To ostatnia część trylogii rozpoczętej w 2010 roku przez Wings of Liberty. Kampania przedstawi opowieść z punktu widzenia protossów - jako Artanis pokierujemy rasą starając się zjednoczyć rozproszone plemiona, odnaleźć zapomnianą technologię i stawić czoła wspólnemu wrogowi.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami