Darksiders 2 Deathinitive Edition debiutuje 27 października

Na PS4 i Xbox One.

Firma Nordic Games ogłosiła, że gra Darksiders 2 trafi 27 października na PlayStation 4 i Xbox One, w wersji Deathinitive Edition.

1
Pełny brzuszek

Za konwersję produkcji nieistniejącego już Vigil Games z 2012 roku odpowiada studio Gunfire Games. W zespole znaleźć można wielu twórców oryginału.

Grafikę podniesiono do rozdzielczości 1080p, dodano też lepsze oświetlenie oraz ładniejsze modele postaci i lokacje. W pakiecie znajduje się podstawowa gra oraz wszystkie dodatki DLC, a twórcy zadbali o usprawniony balans i dystrybucję ekwipunku.

Nordic Games przejęło prawa do licencji Darksiders po bankructwie poprzedniego wydawcy - THQ. Firma zastanawia się też nad przygotowaniem odświeżonej wersji pierwszej odsłony serii, a możliwe, że także nad produkcją całkiem nowej części. Nie podjęto jednak ostatecznych decyzji.

Druga część Darksiders opowiada o przygodach Śmierci - jednego z jeźdźców apokalipsy. Poruszamy się po dużych lokacjach, eliminując kolejnych wrogów i zbierając punkty doświadczenia. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP.

2
Ładny konik

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami