CD Projekt: Cyberpunk 2077 będzie „znacznie większy” od Wiedźmina 3

„Wkraczamy na nieznane tereny.”

Szczegóły na temat kolejnej produkcji studia CD Projekt Red są obecnie bardzo skąpe, ale przedstawiciel polskiej firmy przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że Cyberpunk 2077 będzie „znacznie większy” od Wiedźmina 3.

Cyberpunk 2077
Brakuje nowych obrazków z gry, więc musi wystarczyć cyberpunkowy piesek

- Cyberpunk jest znacznie większy od wszystkiego, co dotychczas zrobił CD Projekt Red - przyznał artysta efektów specjalnych Jose Teixeira w rozmowie z serwisem MCV. - Znacznie, znacznie większy.

- Wkraczamy na nieznane tereny, jeśli chodzi o złożoność projektu, jego rozmiar i napotykane problemy.

Kłopotów tego typu byłoby znacznie więcej, gdyby nie doświadczenie zdobyte podczas produkcji Wiedźmina 3, który także był grą sporych rozmiarów.

- Prace nad Wiedźminem 3 były bardzo dobrą i często bardzo brutalną nauką. Mogę niemal zagwarantować, że Cyberpunk sporo na tym zyska - dodał Teixeira.

- Jest wiele rzeczy, które chcę poprawić i zrobić lepiej. Zapewniam, że niemal każdy w studiu ma podobne podejście, chcąc zrobić coś inaczej, lepiej.

Deweloper jako premierę nowej produkcji wskazał tytułowy rok 2077, ale serwis MCV zapewnia, że był to tylko żart.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami