Humble Bundle rozpoczyna program płatnej subskrypcji

Nowe gry co miesiąc.

Humble Bundle zaczynało od oferowania zestawów gier niezależnych w niskich cenach, by w ostatnich latach znacznie rozbudować działalność i otworzyć własny sklep internetowy. Teraz firma idzie krok dalej, rozpoczynając program subskrypcji.

Humble Bundle
Czas na przygodę - zachęca Humble Bundle

Opłata wynosi 12 dolarów (ok. 46 zł) miesięcznie i oznacza regularny napływ nowych produkcji. Nie będziemy wiedzieć z góry, co dostaniemy, więc oferta przeznaczona jest raczej dla fanów niespodzianek.

Nowe tytuły rozsyłane są do abonentów w pierwszy piątek każdego miesiąca, jako pozycje na Steam, działające na PC. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie, zachowując wszystkie otrzymane do tego czasu gry.

Bonusem zachęcającym do skorzystania z programu jest kopia Legend of Grimrock 2, oferowana wszystkim nowym użytkownikom. Pięć procent naszych wpłat trafi na cele charytatywne.

Humble Bundle zapewnia, że do abonentów trafią pozycje, które „nie były oferowane w innych zestawach”, co znacznie zawęża listę możliwości.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami