Assassin's Creed Syndicate zaoferuje transakcje cyfrowe

Do przyśpieszenia postępów.

Zgodnie ze standardem wprowadzonym w kilku ostatnich odsłonach, Assassin's Creed Syndicate zaoferuje opcjonalne transakcje cyfrowe, które pomogą przyśpieszyć postępy postaci.

Syndicate
A masz!

„Model AC: Syndicate jest podobny do tego z Black Flag. Gracze, którzy nie mają wystarczająco wiele wolnego czasu na zwiedzenie naszego ogromnego świata, nadal będą mogli nabyć najmocniejsze przedmioty” - wyjaśnia starszy producent Francois Pelland na łamach serwisu IGN.

„Pragnę zapewnić, że cała zawartość gry dostępna jest bez płacenia i została tak zbalansowana, by transakcje cyfrowe były w stu procentach opcjonalne” - dodaje.

Płatności pozwolą zapewne nabyć przedmioty, które gracze zbudują także za pomocą przygotowanego systemu rzemiosła, z wykorzystaniem znajdywanych surowców. Więcej szczegółów znaleźć można w naszej wcześniejszej wiadomości na ten temat.

Informacje pochodzą z sesji pytań i odpowiedzi, przeprowadzonej na łamach serwisu IGN. Ujawniono tam także kilka innych szczegółów na temat produkcji.

W odróżnieniu od Unity, żadna ze skrzynek nie będzie zablokowana dla posiadaczy stosownej aplikacji mobilnej, ale nadal wymagane będzie rozwinięcie umiejętności korzystania z wytrychów na odpowiedni poziom.

W grze odwiedzimy siedem wiernie odtworzonych stacji kolejowych, ale nie wejdziemy do londyńskiego zoo.

Assassin's Creed Syndicate debiutuje 23 października na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się nieco później, bo dopiero 19 listopada.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami