Zwiastun przygodówki Syberia 3 przypomina historię serii

Nowa gra w przyszłym roku.

Studio Microïds opublikowało nowy zwiastun dla gry Syberia 3, przypominając dwie poprzednie odsłony tej cenionej serii przygodówek.

Syberia 3
Dziwne te pieski

Materiał koncentruje się na słynnych scenach z wydanych już części, ale na samym końcu zobaczyć można kilka grafik koncepcyjnych oraz krótkie ujęcie z nowej produkcji.

Historia prac nad Syberią 3 nie jest pozbawiona problemów. Oficjalnie rozpoczęto już w 2009 roku, ale dwa lata później scenarzysta Benoît Sokal przyznał, że produkcja nie zaczęła się z powodu braku finansowania.

W 2012 roku Sokal - twórca opowieści dla dwóch poprzednich odsłon - podpisał nowy kontrakt i gra mogła ruszyć z miejsca. Pierwsze obrazku opublikowano dwa lata później.

Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Fabuła rozpoczyna się po wydarzeniach z Syberii 2. Kate Walker zostaje cudownie uratowana przez nomadów z ludu Youkol. Prawniczka musi nauczyć się wiele na temat ich kultury, żyjąc z tubylcami w obozie.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami