Otwarte testy Armored Warfare startują 8 października

Starcia współczesnych czołgów.

Firmy Obsidian Entertainment i My.com ogłosiły, że otwarte testy sieciowej strzelanki Armored Warfare rozpoczną się 8 października tego roku.

Armored Warfare

Tydzień wcześniej - 1 października - do zabawy przystąpią osoby, które kupiły jeden z pakietów założycielskich. Beta pozwoli sprawdzić tryby kooperacji (PvE) oraz rywalizacji (PvP) i udostępni ponad 60 pojazdów.

Założenia rozgrywki przypominają popularne World of Tanks, ale różnica polega na tym, że Armored Warfare stawia na bardziej współczesne maszyny wojenne, podzielone na klasy: czołgi podstawowe, niszczyciele czołgów, artyleria, pojazdy opancerzone, czołgi lekkie i inne.

Deweloperzy przygotowali dziewięć map. Odwiedzimy między innymi rafinerię na pustyni, ukrytą w lesie bazę lotniczą, tropikalną wyspę czy pokryte śniegiem miasto.

Tymczasem tryb kooperacji pozwoli rozprawić się z przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, grając w drużynach z innymi użytkownikami. Tutaj przygotowano 25 lokacji.

Konta zakładać można na oficjalnej stronie, gdzie kupimy też wspomniane pakiety założycielskie, jeśli zależy nam na wcześniejszym dostępie do testów.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami