Oferta Games with Gold w październiku - Xbox 360 i Xbox One

Metal Gear Soild 5: Ground Zeroes, The Walking Dead i inne.

Microsoft ujawnił listę tytułów udostępnianych w październiku w ramach promocji Games with Gold na konsolach Xbox 360 i Xbox One. Ponownie otrzymamy łącznie cztery produkcje.

Posiadacze Xbox One z abonamentem Xbox Live Gold przez cały miesiąc będą mogli pobrać grę przygodową Valiant Hearts: The Great War.

Od 15 października dostępny będzie też pierwszy sezon The Walking Dead od studia Telltale. Na tej konsoli do połowy miesiąca dostępna jest także gra Tomb Raider: Definitive Edition z wrześniowej oferty.

Oferta na Xbox 360 obejmuje grę akcji Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes, a 16 października zastąpi ją - jak w przypadku Xbox One - The Walking Dead: The Complete First Season.

By skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę za darmo w ramach subskrypcji, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami