Naughty Dog wyjaśnia doniesienia na temat The Last of Us 2

Może kiedyś.

Pracownik studia Naughty Dog zaoferował w ubiegłym tygodniu kolejną wskazówkę na temat The Last of Us 2, co wcześniej niemal potwierdził także aktor głosowy Nolan North. Firma postanowiła w końcu odpowiedzieć na te doniesienia.

The Last of Us 2
Nie smuć się, Ellie

Dyrektor kreatywny Neil Druckmann przyznał w rozmowie z magazynem Official PlayStation Magazine (dzięki, GamesRadar), że prototyp kolejnej odsłony postapokaliptycznej serii rzeczywiście był produkowany, ale to samo można powiedzieć o wielu innych projektach.

- Gdy Bruce [współreżyser gry - dop. red.] i ja przeszliśmy do Uncharted 4, badaliśmy pomysły na The Last of Us 2 z nowymi postaciami lub z Joelem i Ellie, pomysły na grę science-fiction, tytuł fantasy. Dla każdego z tych konceptów powstał prototyp - przyznał deweloper.

- Gdy byliśmy już blisko skrócenia tej listy, poproszono nas o zajęcie się Uncharted 4.

- Można więc powiedzieć, że [Nolan North - dop. red.] miał rację, gdy mówił, że nad czymś pracujemy. Nie wiemy jednak, jaka gra będzie następna. Dowiemy się pewnie kilka miesięcy po zakończeniu Uncharted 4 - dodał.

W grudniu 2014 roku wzmianka o The Last of Us 2 znalazła się w CV jednego z byłych pracowników Naughty Dog. Pierwotnie o projekcie wypowiadał się wspomniany Neil Druckmann, który określił szanse rozpoczęcia prac na „50/50”.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami