Artanis i por. Morales wkrótce trafią do Heroes of the Storm

Plus: skórki i wierzchowce.

Blizzard ogłosił, że Heroes of the Storm rozszerzy się „niedługo” o kolejne postacie oraz dodatki kosmetyczne.

Morales
Pani porucznik

Wprowadzani bohaterowie pochodzą z uniwersum StarCrafta. To ujawniony już na tegorocznym Gamescomie protoss Artanis, ale jest także sanitariuszka - Porucznik Morales.

Poniższy materiał wideo prezentuje także dodatki kosmetyczne, jakie pojawią się wkrótce w sieciowej produkcji: skórki Szeryf Raynor oraz Bukanier Falstad.

Jest też zestaw wierzchowców: Pogromca Bezdroży, Ścigacz Otchłani, Bestia bojowa z Nexusa, Rumak Bezgłowego Jeźdźca oraz Sęp.

Heroes of the Storm - jako gra MOBA - skupia się na starciach między drużynami, które dążą do zniszczenia bazy przeciwnika. Każda z drużyn występuje w liczbie 5 graczy, a każdy wciela się w wybranego bohatera w uniwersów Blizzarda.

Ostatnio zakończono inicjatywę The Eternal Conflict związaną tematycznie z serią Diablo i powrócono do „zwykłych” aktualizacji - ostatnio w Nexusie pojawił się Rexxar i jego miś.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami