Alicja Bachleda-Curuś ujawnia sequel Wolfenstein: The New Order

Premiera za dwa lata?

Polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś nieco pośpieszyła się w jednym z wywiadów i niemal potwierdziła, że trwają prace nad kontynuacją Wolfenstein: The New Order.

Anna Oliwa
My też jesteśmy zdziwieni

Kluczowe wypowiedzi padły w rozmowie (od około 5:10) z telewizją TVN, w jednym z porannych programów śniadaniowych (dzięki, Podcast Rozgrywka).

- Kontynuuję realizację gry komputerowej, której zrobiłam już pierwszą część i teraz kręcimy drugą, co potrwa jeszcze dwa lata - ujawniła aktorka.

Dorobek Bachledy-Curuś w grach wideo sprowadza się właśnie do roli Anny Oliwy w Wolfenstein: The New Order. Jak się okazuje, aktorka pamięta jeszcze pierwsze odsłony serii.

- Akurat w tę grę grałam jako dziecko i bardzo się cieszyłam, gdy dotarłam do tego momentu, gdzie mogłam zastrzelić Hitlera - dodaje, już zupełnie rozwiewając tajemnicę tego, o jaki tytuł może chodzić.

„Nowy Wolfenstein to brutalne, efektowne i satysfakcjonujące doświadczenie. Jest tym, czym miał być, i niczym więcej. Otrzymaliśmy porządną dawkę zręcznościowego strzelania; grę, w której czuć ducha znamienitych przodków” - napisał Mateusz w recenzji poprzedniej odsłony.

- Chcielibyśmy zrobić sequel - przyznał w czerwcu dyrektor kreatywny tytułu, Jens Matthies. - Mamy przejrzysty koncept tego, co osiągnęliśmy w pierwszych grze i co chcemy zrobić w sequelu.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (13)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami