Batman: Arkham Knight otrzyma DLC z Catwoman w roli głównej

„Wkrótce” powrót wersji PC.

Warner Bros. Interactive poinformowało, że udostępnia dzisiaj kolejne DLC do gry akcji Batman: Arkham Knight - 2008 Tumbler Batmobile Pack.

Catwoman
Miał

W środku zestawu znajduje się wspomniany pojazd - Tumbler - oraz dwie trasy, inspirowane filmami z trylogii „Mroczny rycerz” w reżyserii Christophera Nolana.

Zawartość dostępna jest bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustek sezonowych i powinna trafić wkrótce do dystrybucji cyfrowej na konsolach także jako osobne DLC - za około 7 zł.

W następny wtorek - 29 września - osoby dysponujące season passem dostaną zestaw wyzwań w ramach Crime Fighter Challenge Pack #2 oraz misje GCPD Lockdown, w których wcielimy się w Nightwinga, walczącego z rzezimieszkami Pingwina.

Na październik zaplanowano kolejne rozszerzenia, w tym skórki dla batmobilu i postaci w stylu klasycznego serialu z lat 60., kolejny pakiet wyzwań oraz misje z Catwoman w roli głównej - Kobieta-Kot zamierza zemścić się na Riddlerze.

W informacji prasowej na temat nadchodzących DLC wspomniano także, że Batman: Arkham Knight będzie ponownie dostępny na PC w „nadchodzących tygodniach”.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami