Strategia Age of Mythology otrzyma dodatek Tale of the Dragon

13 lat po premierze.

Strategia Age of Mythology otrzyma wkrótce nowe rozszerzenie, zatytułowane Tale of the Dragon. Jak sugeruje sama nazwa, dodatek skoncentruje się na azjatyckiej mitologii.

„Minęło 13 lat od premiery Age of Mythology na PC i 12 lat od debiutu ostatniego dodatku - The Titans. Ale dla tak wspaniałej gry te lata to tylko liczby" - napisano na oficjalnej stronie.

Nie podano obecnie żadnych szczegółów. Wiemy jedynie, że za prace odpowiadają studia Forgotten Empires i SkyBox Labs, a więcej informacji poznamy 2 października, podczas pokazu na żywo.

Produkcja zadebiutowała w 2002 roku, w założeniach przypomina serię Age of Empires. Gracz może rozwijać jedną z trzech cywilizacji - Egipcjan, Nordów lub Greków. Podczas rozgrywki użytkownicy wykorzystują jednostki znane z mitów, na przykład minotaury.

Ważne jest dbanie o standardowe surowce, ale także o przychylność wybranego boga, co gwarantuje dostęp do specjalnych technologii i jednostek.

Tale of the Dragon
Tale of the Dragon

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami