Kolejna wskazówka na temat The Last of Us 2 - raport

Od samego Naughty Dog.

Przedstawiciel studia Naughty Dog pechowo przejęzyczył się podczas ostatniej prezentacji na żywo, oferując kolejną wskazówkę na temat rzekomych prac nad The Last of Us 2.

The Last of Us 2
Nie może być!

Firma organizowała pokaz, w którym udział wzięli strateg do spraw społeczności Eric Monacelli, scenarzysta Josh Scherr oraz główny animator Eric Baldwin.

Jak informuje serwis Gampur, ten drugi przyznał w pewnym momencie, że „prace nad wszystkimi animacjami twarzy w serii Uncharted nadzorował Eric. Tak samo w przypadku pierwszego The Last of Us.”

- Czy powiedziałem »pierwsze« The Last of Us? - zreflektował się deweloper, by następnie kilka razy się powtórzyć.

Oczywiście nie jest to oficjalne potwierdzenie i deweloper mógł po prostu się pomylić, mając na myśli na przykład dodatek Left Behind lub wersję Remastered na PS4 jako drugą odsłonę. Tego typu „wskazówki” nie są jednak nowością. Tą najbardziej „ostateczną” zaoferował w czerwcu aktor głosowy Nolan North.

Podczas spotkania z fanami, jeden z uczestników zapytał aktora, czy po zakończeniu Uncharted 4 ma w planach prace nad innymi projektami od Naughty Dog. „Jeszcze nie. Wiem, że robią The Last of Us 2” - ten odparł bez wahania.

Wcześniej, w grudniu 2014 roku, wzmianka o The Last of Us 2 znalazła się w CV jednego z byłych pracowników Naughty Dog. Pierwotnie o projekcie wypowiadał się sam dyrektor kreatywny Neil Druckmann, który określił szanse rozpoczęcia prac na „50/50”.

Coraz więcej wskazuje jednak na to, że do postapokaliptycznego uniwersum przyjdzie nam jeszcze powrócić.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami