Mad Max - Misja na Pustkowiach: W siedlisku Szakali

Wyprawiamy się po część przydatną w naszym ekwipunku.

Po wypełnieniu dla Krwistobrodego misji fabularnej Czarna Magia, porozmawiaj z Nadzieją uwięzioną w klatce na parterze twierdzy. Kobieta powie ci o konwoju Szakali z cennym ładunkiem, który zmierzał do Północnych Tuneli znajdujących się na Terytorium Spojówki (w północno wschodnim regionie). Za wykonanie misji otrzymasz nagrodę w postaci największego magazynka do karabinu snajperskiego.

Mapa - Północne Tunele

d008

Aby podjąć się zadania wjedź na terytorium Spojówki (dostaniesz się na nie w trakcie wypełniania jednej z misji fabularnych), a konkretnie do regionu na północnym wschodzie (mapa #1). Po dotarciu do tunelu wjedź do środka i jedź, aż do miejsca, gdzie Max powie o świeżym fragmencie blachy i zasadzce. Skorzystaj wtedy z harpuna, żeby przeciągnąć blachę przy kontenerze z prawej.

Opuść pojazd, przejdź przez kontener naszpikowany kolcami i na placu za nim rozpraw się z grupą Szakali. Po paru krokach dotrzesz na plac z drugą dużą grupą, którą również się zajmij. Po walce skorzystaj z łomu, aby wyważyć drzwi i przejdź przez kontener.

d009

Na końcu lokacji natkniesz się na wrak bojowozu. Obejdź go i wejdź do środka od tyłu. Na przyczepie znajdziesz powiększony magazynek do snajperki leżący w beczce (obrazek powyżej). Podnieś go, co zakończy misję.

Następnie: Mad Max - Misja na Pustkowiach: Zabawa z ogniem

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami