Mad Max - Misja 6: Twardsza Sztuka

Zdobywamy ozdobę na samochód.

Zadanie zleci ci Krwistobrody (mapa #1, ale tylko wtedy gdy spełnisz dwa warunki. Pierwszy to zajęcie któregoś z wrogich obozów na terytorium opanowanym przez przyszłego zleceniodawcę, a drugi to osiągnięcie rangi Jaszczur Dnia (swój poziom możesz sprawdzić w zakładce Legenda).

Mapa - Twierdza Krwistobrodego i trasa konwoju

019

Zniszczenie konwoju

Po rozpoczęciu misji twoim celem będzie odnalezienie konwoju Ciemnego Dekla, który posiada specjalną modyfikację harpuna. Jego konwój przemierza drogi (mapa #2) w regionie Piaskowy Kanion na wschodzie terytorium Krwistobrodego. Następnie zacznij jechać po szlaku, po którym jeździ wrogi konwój.

020

Kiedy do niego dotrzesz będziesz musiał się z nim rozprawić. Ponieważ niektóre pojazdy są opancerzone, warto wcześniej również zadbać o rozwój własnego pojazdu pod tym kątem, chociaż i bez tego zadanie jest wykonalne. Przede wszystkim postaraj się zlokalizować pojazd dowódcy oznaczony zieloną kropką. Następnie harpunem wyrwij mu drzwi, po czym oddaj drugi strzał w kierowcę (obrazek powyżej).

W ten sposób zatrzymasz wóz wypełniony beczkami z łatwopalną zawartością. Pozostałe pojazdy konwoju będą starały się w tym czasie rozbić twój wóz. Możesz stanąć z nimi do walki, ale musisz wykazać się dużym skupieniem, aby unikać ich ataków i samemu terenować wrogie pojazdy.

021

Druga możliwość, to zniszczenie strzelbą czerwonych beczek na pojeździe dowódcy. W ten sposób powstanie smuga ognia. Zacznij jeździć wokół niej, ale w nią nie wjeżdżaj. Jeśli będziesz wykonywał w miarę ciasne kółka, to przeciwnicy będą wjeżdżać w ogień i wkrótce sami się wykończą. Taktyka ta sprawdza się również, gdy sterujesz bohaterem na piechotę (obrazek powyżej). Uważaj jednak, aby samemu nie wejść w ogień. Po zakończeniu walki podnieś z wozu dowódcy ozdobę na maskę i przytwierdź ją do własnego wozu, co zakończy misję.

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami