Dodatek Serca z Kamienia do Wiedźmina 3 - premiera 13 października

Także w pudełku, z taliami do gwinta w środku.

Premiera dodatku Serca z Kamienia do Wiedźmina 3 zaplanowana została na 13 października tego roku - ogłosiło studio CD Projekt Red. To pierwsze płatne, fabularne rozszerzenie do gry.

Shani
To musi być Shani

Deweloperzy zapowiadają, że dodatek zaoferuje „ponad 10 godzin nowych przygód, nieznanych wcześniej bohaterów, potężne potwory, wyjątkowy romans oraz całkowicie nową historię”.

Kolejna nowość to system Słów Runicznych, „co pozwoli graczom odkryć nieznane wcześniej aspekty rozgrywki i przeniesie mechanikę walki na zupełnie nową płaszczyznę” - wyjaśnia mało konkretnie CD Projekt.

Rozszerzenie Serca z Kamienia zostanie wydany nie tylko w dystrybucji cyfrowej, ale także „w limitowanej edycji pudełkowej” (w Polsce tylko na PC i PlayStation 4), za 80 zł (70 zł w przedsprzedaży).

Wewnątrz kolekcjonerskiego pudełka znajdzie się kod do pobrania dodatku w wersji cyfrowej oraz zestaw kart do gry w gwinta, wraz z zasadami. Dostępne będą dwie talie - Scoia'tael i Potwory.

„Wciel się w legendarnego zabójcę potworów Geralta z Rivii i staw czoło Olgierdowi von Everecowi, bezlitosnemu przywódcy rozbójnickiej bandy, który w tajemniczy sposób zyskał dar nieśmiertelności” - czytamy w opisie fabuły.

„Serca z Kamienia to przygoda, podczas której poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele będąc opętanym przez ducha oraz zmierzysz się z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze.”

Jak już dzisiaj informowaliśmy, zawartość rozszerzenia dostępna będzie w toku głównej linii fabularnej, ale także już po jej zakończeniu. Zadania projektowane są dla postaci na minimum 30. poziomie doświadczenia, ale będą także odpowiednio skalowały się dla osób korzystających z trybu Nowa Gra Plus, co zapewni dodatkowe wyzwania.

Dłuższa, ponad dwudziestogodzinna przygoda pod tytułem Krew i Wino ukaże się na początku przyszłego roku. Wprowadzi zupełnie nowy region świata, krainę Toussaint.

Opublikowane screeny ujawniają, że w rozszerzeniu Serca z Kamienia pojawi się znana i lubiana Shani. Jest też trailer i zdjęcie wersji pudełkowej:

Żaba
To chyba Zbyszek
Ogień
Ostatni zajazd na Litwie?
Gwint
Wydanie pudełkowe

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami