Twórcy Wiedźmina 3 chcą dodać nowe opcje dialogowe w romansach

W następnej łatce.

Wiedźmin 3 rozszerzył i rozbudował dostępne w serii opcje romansowania, głównie poprzez pojawienie się na horyzoncie postaci Yennefer.

Witcher 3
Trudny wybór

Uwaga na drobne spoilery sercowe poniżej!

Części graczy nie podoba się jednak fakt, że to właśnie czarnowłosa czarodziejka przedstawiana jest jako „preferowany” obiekt uczuć w Dzikim Gonie, co udostępnia nowe opcje dialogowe.

Tymczasem osoby stawiające na naszą starą znajomą z poprzednich odsłon - Triss - zostają „na lodzie” i czują się pokrzywdzeni, co wywołało nawet spontaniczne powstanie grupy #TeamMerigold na Twitterze.

Marcin Momot, zajmujący się w CD Projekt Red kontaktami ze społecznością, w sierpniu potwierdził na oficjalnym forum dyskusyjnym, że odpowiednie zmiany zostaną wprowadzone w następnej aktualizacji, która nie ma jeszcze daty premiery.

Serwis Kotaku ma nieco więcej szczegółów:

„Bazując na opiniach fanów, w następnej łatce dodamy kolejne linie dialogowe dla Triss i Yennefer” - napisało studio CDP Red w oświadczeniu.

„Na naszym forum widzieliśmy wiele opinii, w których gracze nie są zadowoleni z rozwoju podejmowanych podczas romansowania wyborów. Chcemy to zmienić, wprowadzając dodatkowe opcje konwersacji.”

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami