Serwery SoulCalibur: Lost Swords zostaną wyłączone w listopadzie

Bijatyka kończy bieg.

Serwery bijatyki SoulCalibur: Lost Swords zostaną wyłączone 30 listopada tego roku, półtora roku po premierze produkcji.

SoulCalibur Lost Swords
Ten pan jest smutny

Darmowy tytuł, koncentrujący się na zawartości dla pojedynczego gracza, ukazał się na PlayStation 3 i od czasu japońskiego debiutu w lutym 2014 roku został pobrany 2 miliony razy.

Od 30 września nie kupimy już mikstur AP Potions oraz biletów Continue, a 27 października wyłączone zostaną wszystkie pozostałe transakcje cyfrowe.

Co dalej z serią SoulCalibur? Bandai Namco opublikowało poniższy materiał wideo o zamknięciu serwerów, sugerując dalsze prace nad serią. Nie ogłoszono jednak żadnej nowej produkcji.

Ostania „właściwa” odsłona to SoulCalibur 5 z 2012 roku, na PlayStation 3 i X360. Możliwe, że jakieś nowe wieści poznamy na targach Tokyo Game Show w tym miesiącu.

Soulcalibur: Lost Swords to tradycyjna bijatyka z pojedynkami „jeden na jednego”, wprowadzająca do serii kilka nowych rozwiązań, jak choćby kryształy ulepszające broń.

Całość sprowadza się do walk z postaciami prowadzonymi przez sztuczną inteligencję, jedyna opcja sieciowa to możliwość zmierzenia się ze sterowaną przez komputer postacią wybranego użytkownika z listy naszych znajomych.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami