Mroczne lokacje horroru SOMA w nowym trailerze

Premiera 22 września.

Zaplanowana na 22 września premiera horroru SOMA zbliża się nieubłaganie, więc twórcy ze studia Frictional Games postanowili podkręcić atmosferę, publikując nowy zwiastun.

SOMA
Prawie jak Metro 2033

Materiał koncentruje się na mrocznych lokacjach, które składają się na zrujnowane i opuszczone laboratoria, gdzie prowadzono eksperymenty związane ze sztuczną inteligencją.

Widzimy podwodne, stalowe korytarze, zepsute roboty, metalowe konstrukcje rodem z serii Fallout, migoczące światła, ale także nieco lepiej zachowane wnętrza.

Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Manipulujemy obiektami, rozwiązujemy zagadki logiczne i unikamy bezpośrednich starć z przeciwnikami.

„Jeszcze nigdy wcześniej nasza produkcja w tak dużym stopniu nie bazowała na opowieści. Ale w odróżnieniu od naszych innych tytułów, większą jej część czerpiemy po prostu z grania” - zapewniają na swoim blogu twórcy, odpowiedzialni w przeszłości za serie Penumbra oraz Amnesia.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami