Oddział Osiris i efektowna strzelanina w intrze do Halo 5: Guardians

Bez Master Chiefa.

Przedstawiciele Microsoftu i 343 Industries opublikowali intro do Halo 5: Guardians. Wideo przedstawia w akcji oddział Osiris i walkę z siłami Prometean i Covenantu.

Co ciekawe, w filmie wprowadzającym nawet na chwilę nie pojawia się Master Chief, główny bohater wszystkich „numerowanych” odsłon cyklu.

Osiris to oddział Spartan pod przywództwem porucznika Locke'a. Zadaniem zespołu jest, początkowo, przechwycenie znanej naukowiec - dr Halsey. Później zespół zajmie się także polowaniem na Master Chiefa.

Bohaterowi w zielonej zbroi towarzyszyć będzie jego własny oddział - Blue Team. W skład „niebieskich” wchodzi trójka Spartan - Linda, Fred i Kelly. To żołnierze znani fanom uniwersum Halo, pojawiali się w powieściach i komiksach.

W kampanii możliwe będzie wydawanie rozkazów kompanom. Gracze wcielą się zarówno w członków oddziału Osiris, jak też w żołnierzy z Blue Team. Projektanci przygotowali tryb sieciowej kooperacji we wszystkich misjach.

Halo 5: Guardians ukaże się 27 października na Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami