Nowy gameplay z Final Fantasy 15 prezentuje jazdę samochodem

Datę premiery poznamy w marcu.

Square Enix ujawniło kilka informacji na temat Final Fantasy 15 podczas imprezy PAX Prime w ten weekend. Dowiedzieliśmy się między innymi, że oficjalną datę premiery poznamy w marcu przyszłego roku, podczas specjalnego pokazu.

Final Fantasy 15
Stary, gdzie moja bryka

Opublikowano także nowy materiał z rozgrywki, koncentrujący się na podróżowaniu samochodem. Pojazdem pokierujemy samodzielnie, ale możliwe będzie także włączenie „autopilota” do wybranego punktu na mapie i skupienie się na widokach.

Jest nawet zabawny klakson, muzyka w radiu, tunele, kamera z kokpitu oraz inni uczestnicy ruchu na drodze. W dowolnym momencie możemy wyskoczyć ze skórzanych foteli i zająć się eksploracją czy eksterminacją potworów.

Poniżej znaleźć można drugi materiał wideo, ujawniający kilka innych elementów rozgrywki, jak emocjonujące schodzenie po drabinie, łzy potworów, latające monstra, menu główne, strzelanie z broni palnej, blokowanie za pomocą tarczy, płomienie czy fizykę postaci.

Final Fantasy 15 ukaże się w przyszłym roku na PlayStation 4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami