Deus Ex: Mankind Divided - premiera 23 lutego

Polski podtytuł: Rozłam Ludzkości.

Skradanka Deus Ex: Mankind Divided ukaże się 23 lutego przyszłego roku - poinformowano na oficjalnym blogu PlayStation.

Deus Ex preorder
Program preorderów

Ujawniono także program dla kupujących przed premierą: gracze będą mogli sami wybrać na specjalnej stronie, jaki bonus chcą odblokować w danej kategorii. Ostatnią „nagrodą” jest premiera przyśpieszona o cztery dni - o ile gracze złożą odpowiednią liczbę zamówień.

Jest także edycja kolekcjonerska, w skład której wchodzi pudełko typu steelbook, 9-calowa figurka głównego bohatera, album z grafikami koncepcyjnymi oraz wszystkie bonusy z preorderów.

Lokalny dystrybutor Deus Ex: Mankind Divided - firma Cenega - poinformował tymczasem, że produkcja Square Enix otrzymała polski podtytuł - Rozłam Ludzkości.

Nazwa nawiązuje oczywiście do poprzedniej odsłony serii, którą wydano w naszym kraju jako Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że nowa produkcja otrzyma polskie napisy i angielską wersję językową na wszystkich platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One. Za tłumaczenie odpowiada firma QLOC.

Deus Ex kolekcjonerka
Edycja kolekcjonerska

Fabuła skoncentruje się na konflikcie dwóch frakcji - zwykłych ludzi i osób dysponujących zaawansowanymi modyfikacjami cybernetycznymi. Głównym bohaterem będzie ponownie Adam Jensen.

Akcja toczy się w roku 2029, dwa lata po Human Revolution. Jensen współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów. Odwiedzimy różne miejsca na całym świecie, w tym Pragę. Nasza postać nie do końca ufa swoim mocodawcom i przekazuje sekrety grupie znanej jako Juggernaut Collective.

Ponownie będziemy mogli zdecydować się na ciche przekradanie za plecami wrogów lub na otwartą walkę z wykorzystaniem zaawansowanego uzbrojenia. Sztuczna inteligencja ma być bardziej rozbudowana, uniemożliwiając proste eliminowanie przeciwników.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami