Rainbow Mika jedną z postaci w bijatyce Street Fighter 5

Powrót z SF Alpha 3.

Rainbow Mika - widziana ostatnio w Street Fighter Alpha 3 - będzie jedną z dostępnych postaci w bijatyce Street Fighter 5.

Rainbow Mika

Mika to zapaśniczka, której idolem jest Zangief. Skorzystanie z umiejętności V-Trigger pozwoli wezwać do walki koleżankę po fachu - Yamato Nadeshiko.

Jest też V-Skill: Mika wyciąga mikrofon i przemawia do tłumu. Im dłużej trzymamy przyciski, tym mocniejsze staną się normalne i specjalne rzuty.

Podczas monologu zaabsorbujemy jedno uderzenie. W dowolnym momencie możemy puścić przyciski, by przerwać „wystąpienie” i rzucić mikrofonem w przeciwnika.

V-Trigger ma trzy możliwości. W zależności od trzymanego kierunku, Nadeshiko wykona inny cios: atak ciałem z powietrza, kopniak od przodu lub kopniak zza pleców przeciwnika.

Pozostałe ujawnione już postacie dla Street Fighter 5 to Ryu, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy, Birdie, Ken, Necalli i Vega. Gra ukaże się na początku przyszłego roku na PC i PlayStation 4. Obecnie trwają testy beta na konsoli.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami