Tony Hawk's Pro Skater 5 w nowym materiale z rozgrywki

Ze zmienioną oprawą.

Wcześniej w tym miesiącu Activision ujawniło bez większego rozgłosu, że zdecydowano się zmienić styl oprawy graficznej Tony Hawk's Pro Skater 5.

1

Grafika stała się jaśniejsza i przypomina teraz bardziej kreskówki - przez wprowadzenie obwódki na modelach i obiektach.

Odpowiedzialne za prace studio Robomodo wypowiedziało się na temat zmian, opisując je jako część naturalnego „procesu zmian” podczas prac deweloperski.

„Naszym priorytetem od samego początku było upewnienie się, że Tony Hawk's Pro Skater 5 oferuje przyjemną rozgrywkę. To oznacza 60 klatek na sekundę w 1080p, nawet podczas zabawy z 20 osobami w sieci” - wyjaśniał Josh Tsui, szef firmy.

„Chcieliśmy odtworzyć energię dzielenia się skateparkiem z grupą znajomych, a obecny wygląd gry pozwala zrealizować ten cel, balansując jednocześnie wszystkie inne elementy.”

Nową oprawę zobaczyć można w poniższym zwiastunie. Dla porównania zamieszczamy także wcześniejszy materiał z rozgrywki. Jedyne, co nie zmieni się przez lata, to wygląd samego Tony'ego Hawka.

Tony Hawk's Pro Skater 5 ukaże się 29 września na PlayStation 4 i Xbox One oraz 10 listopada na PS3 i X360.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami