Rocket League i Portal 2 za darmo do zamówień sprzętu na Steamie

Spory sukces tej pierwszej gry.

Gracze decydujący się na przedpremierowe zamówienie sprzętu na Steamie (Steam Controller, Steam Link lub Steam Machine) otrzymają darmowe kopie Rocket League i Portal 2 w ramach prezentu.

Viva la Mexico
Viva la Mexico

Ten pierwszy tytuł sprzedał się w sklepie Valve w nakładzie ponad miliona egzemplarzy od premiery w ubiegłym miesiącu. Ogłoszono także, że wielki hit studia Psyonix trafi jeszcze w tym roku także na SteamOS i Maca.

„Recenzje użytkowników, sprzedaż Rocket League na Steamie i rosnąca pozycja tego tytułu w świecie esportu jasno pokazują, że to absolutna sensacja” - komentuje pracownik Valve o imponującym imieniu (pseudonimie?) DJ Powers.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

„Gra zapewnia mnóstwo frajdy, a nasze testy wskazują, że działa świetnie także na padzie Steam Controller. Współpraca z Psyonix i oferowanie egzemplarza do każdego zamówienia przedpremierowego w dziale Steam Hardware było więc naturalną decyzją.”

Prezent dostaną także osoby, które wcześniej zdecydowały się na preorder, tak samo jak gracze zamawiający urządzenia w „tradycyjnych” sklepach.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami