Batman: Arkham Knight otrzyma Batmobil z filmu „Mroczny rycerz”

W ramach DLC.

Batmobil z trylogii filmów „Mroczny rycerz” w reżyserii Christophera Nolana pojawi się we wrześniu jako DLC do gry Batman: Arkham Knight od studia Rocksteady.

1
Wersja filmowa

Dodatek zatytułowano 2008 Tumbler Batmobile Pack. W środku znajdzie się wspomniany Tumbler oraz dwie trasy dla pojazdu, inspirowane właśnie produkcjami z Christianem Bale'em w roli głównej.

Pierwsze spojrzenie na nowy model oferuje końcówka poniższego trailera, który koncentruje się jednak na debiutującym dzisiaj DLC ze starszym Batmobilem.

We wrześniu ukaże się także fabularny dodatek GCPD Lockdown, z akcją umieszczoną po wydarzeniach z Arkham Knight. Wcielimy się w Nightwinga, starającego się powstrzymać Pingwina przed ucieczką z posterunku policji w Gotham City.

Na wrzesień zaplanowano jeszcze jedno DLC: Crime Fighter Challenge Pack #1. Ten zestaw zaoferuje wyzwania AR dla Batmana, Nightwinga, Robina i Catwoman.

Nie wiadomo nadal, kiedy rozszerzenie otrzyma pechowa wersja PC, nadal czekająca na „przejściową” łatkę, która ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami