Ogłoszono Divinity: Original Sin 2

Twórcy wrócą na Kickstarter.

Larian Studios ogłosiło Divinity: Original Sin 2. Pieniądze potrzebne na produkcję firma ponownie planuje zebrać na Kickstarterze.

Kampania na rzecz gry rozpocznie się 26 sierpnia. Gracze mogą sami sugerować, jakie nagrody chcieliby otrzymać za wpłaty na różnych poziomach - głosowanie trwa na oficjalnej stronie.

Prototyp produkcji dostępny będzie na imprezie PAX Prime pod koniec tego miesiąca. To obecnie wszystkie znane szczegóły, poza grafiką koncepcyjną poniżej.

- Nie sądzę, że byłoby właściwe znowu wchodzić do tej samej rzeki społecznościowego finansowania, inni mogą chcieć skorzystać z takiej inwestycji - mówił jeszcze w ubiegłym roku Swen Vicke, szef studia. Jak widać, plany się zmieniają.

Obecnie Larian zajmuje się także konwersją pierwszego Divinity: Original Sin na PlayStation 4 i Xbox One, w ramach wydania Enhanced Edition. Premiera pod koniec roku.

Poprzednia produkcja odniosła ogromny sukces na Kickstarterze, pozyskując 944 tysiące dolarów od ponad 19,5 tysiąca osób, w kwietniu 2013 roku. Sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy.

Original Sin 2

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami