Oblężenia i pory roku w materiale z Mount & Blade 2

Nadal bez daty premiery.

Tureckie studio TaleWorlds Entertainment opublikowało nowy dziennik deweloperski z gry Mount & Blade 2: Bannerlord, prezentując kilka elementów produkcji.

Mount and Blade 2
Grafika znacznie się poprawiła

Materiał rozpoczyna się od pokazu możliwości podczas oblężenia. Widzimy katapulty i ich obsługę, a także potężny taran i sporą wieżę oblężniczą, także poruszane siłą jednostek.

Następnie postać wkracza do walki wręcz, rozprawiając się z kilkoma przeciwnikami na ubitej ziemi. Jest też rzut oka na ekwipunek, miasto, mini-gry i zmienne pory roku.

Na samym końcu widać jeszcze dwie nowości: system rzemiosła do budowania własnych broni oraz coś, co przypomina program do oglądania powtórek.

Pomimo „dwójki” w tytule, seria Mount and Blade liczy już trzy odsłony. Nie zmieniają się założenia rozgrywki: tworzona postać reprezentuje jeden ze średniowiecznych stanów i pnie się po szczeblach kariery, rekrutując wieśniaków i najemników do prowadzonej armii.

Nie znamy jeszcze daty premiery i platform docelowych dla Bannerlord.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami